Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Marzec »
« 25 do 31-03-2019 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:15
45 min

Pobudka z Manufakturą!

Jarek

45 min

JOGA DLA KRĘGOSŁUPA I

Ewelina

45 min

POŚLADKI + BRZUCH Z GUMAMI II

Angelika

 
45 min

TBC II

Patrycja R.

   
08:30      
45 min

JOGA I

Sylwia

     
09:00
45 min

GIMNASTYKA +50

Jarek

45 min

Pobudka z Manufakturą!

Jarek

45 min

STRETCHING I

Angelika

 
45 min

PILATES I

Patrycja R.

ZASTĘPSTWO

   
09:05          
45 min

KETTLE

Patrycja R.

SIŁOWNIA

 
09:15      
45 min

SMUKŁE NOGI, PŁASKI BRZUCH II

Patrycja R.

 
45 min

TRENING MARSZOWO - BIEGOWY

Magdalena

MANUFAKTURA - PARK

ZASTĘPSTWO

 
09:30          
45 min

ABT II

Angelika

 
10:00
45 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP I

Jarek

45 min

PILOGA I

Ola

45 min

GIMNASTYKA +50

Hania

45 min

AEROBIK I

Gosia

45 min

FITNESS Z ANGELIKĄ

Angelika

   
10:30          
45 min

PILATES I

Magdalena

ZASTĘPSTWO

 
15:15
45 min

POWRÓT DO FORMY II

Angelika

45 min

WYZWANIE BIKINI II

Angelika

45 min

KOBIECA SYLWETKA

Patrycja R.

45 min

" SPAL 500 kcal "II

Patrycja R.

45 min

MOCNA 15 II

Patrycja R.

   
16:00
45 min

ABT z piłkami i gumami II

Angelika

45 min

" SPAL 500 kcal "II

Hania

45 min

TRENING POŚLADKÓW II

Patrycja R.

       
16:15  
30 min

ZDROWE PLECKI, ZDROWE STÓPKI - DZIECI

Magdalena

         
16:45  
45 min

ROZCIĄGANIE - STRETCHING

Magdalena

   
40 min

ZUMBA DLA DZIECI

Magdalena

   
17:00
45 min

PILATES I

Ola

 
40 min

HAPPY KIDS

Hania

       
17:15      
45 min

FIT POŚLADKI

Angelika

     
17:30        
45 min

TRENING BIEGOWY

Magdalena

MANUFAKTURA - PARK

   
17:40  
45 min

ZUMBA II

Karolina

         
17:50    
45 min

ZUMBA II

Karolina

       
18:00
45 min

AEROBOX II - poziom podstawowy

Patrycja R.

45 min

KETTLE

Patrycja R.

SIŁOWNIA

 
45 min

JOGA I

Marta K.

ZASTĘPSTWO

45 min

JOGA RELAKSACYJNA I

Marta K.

   
   
45 min

KETTLE

Patrycja R.

SIŁOWNIA

 
18:30  
45 min

JOGA I

Sylwia

         
19:00
45 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP I

Magda

 
45 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP I

Jarek

45 min

ZUMFIT II

Gosia

45 min

" SPAL 500 kcal "II

Angelika

   
19:20  
45 min

STEP II

Gosia

         
19:50      
45 min

AKCJA BIKINI II

Hania

     
20:00
45 min

TRENING POŚLADKÓW II

Patrycja R.

 
45 min

PROJEKT BRZUCH II

Jarek

       
20:05  
45 min

TBC II

Gosia

         
← →